Wysyłka

Koszty wysyłki naszysch produtków są uzależnione od WAGI paczki.

0-5 kg czyli 6 kubków szklanych wynosi około 20 zł (brutto)

 

Przy standardowym zamówieniu naszych klientów:

Kufel na piwo  męski

kufel na piwo  damski

Kufel na piwo męski


Kufel na piwo damski

K-M-01-P


K-D-02-P

1 szt

1 szt

Koszt wysyłki wynosi 24,60 zł (brutto)

 Serdecznie zapraszamy do zakupu

Wysyłka Twojej paczki

Przesyłki z naszym towarem nadawane  są w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

 

Do zakupionego towaru wliczony jest koszt opakowania i wysyłki. Opłaty za transport mogą ulegać zmianom z powodu wagi przesyłki. Proponujemy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu by nie naliczać kosztów przesyłki do każdego zamówienia osobno.

 

Kupione produkty są starannie  pakowane i  zabezpieczane w opakowanie odpowiednich rozmiarach.

 

Zuwagi na to, że nasze śmieszne kubki są szklane i ceramiczne mogą ulec uszkodzeniu w transporcie - zwroty przyjmowane będą tylko według regulaminu sklepu - Śmieszne kubki- w orgyinalnym opakowaniu i protokole zwrotu, podpisane przez dostarczającego. ( kuriera )

 

Zwrot Twojej paczki

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy.

Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest wypełnienie formularza zwrotu  znajdujacy się w sklepie interentowym na koncie każdego złożonego zamówienia.  Bardzo prosimy o kotakt  w sprawie zwrotów z nami mailowo info@smiesznekubki.pl w celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu i z dowodem zakupu.

 

Do wad fizycznych nie zalicza się różnic w wyglądzie. Kolory i wykończenia towarów prezentowanych w ofercie sklepu mogą nieznacznie różnić się od wyglądu artykułu w rzeczywistości. Może wynikać to ze stosowanych technik fotograficznych, zastosowania innych technologii przez producenta lub ustawień parametrów monitora. Do wad fizycznych również nie zaliczaja sie małe bąbelki występujących w sprzedawanych produktach w szczególności kuflach do piwa ze względu, że są to przedmioty wytwarzane ręcznie. Proces tworzenia kufli jest tradycyjny poprzez wydmuchanie gorącego szkłą w odpowiednie kształty dlatego moga Panstw mieć piekne ręcznie wyrabiane kubki szklane i ceramiczne.


W momencie zwrotu lub reklamacji, zakupione produkty należy odesłać listem poleconym na adres sklepu: